О компании

GOODSITE-УкраинаGoodsite-Україна утворено в 2009 році. Сьогодні в агентстві працюють кращі фахівці в області пошукового просування, контекстної реклами, медіапланування та інших аспектах інтернет-маркетингу.

Наша мета - забезпечити повний комплекс послуг з реклами в інтернеті від просування сайту і розміщення контекстної реклами до професійної розробки медіапланів покриття інтернет-аудиторії в різних країнах. Ми активно ділимося нашими знаннями та досвідом з метою розвитку сфери інтернет-маркетингу в Україні та СНД. А також допомагаємо українським експортерам знаходити покупців за кордоном.

За час роботи агенції більше сотні організацій скористалися нашими послугами, більшість стали нашими постійними клієнтами.
Послуги Goodsite-Україна в інтернеті:

Просування та розкрутка сайтів

Ми просуваємо сайти в пошукових системах mail.ru, meta.ua, Yandex, Google.com за системою передоплати. У нас вигідні ціни на просування і просуваємо виключно білими методами, дозволеними пошуковими системами.

Контекстна реклама

Goodsite-Україна пропонує розміщення контекстної реклами на майданчиках Yandex і Google.

Реклама в соціальних мережах

Ми займаємося просуванням в соціальних медіа: в соціальних мережах ВКонтакте, Одноклассники, Facebook, Мій Світ, блогах, на форумах допомогою прямої та прихованої реклами.

Медійна (банерна реклама)

Ми розміщуємо банерну рекламу на провідних майданчиках Tut.by, Mail.ru, Odnoklassniki.ru, Relax.by та інших. Наші фахівці розроблять медіаплан і запропонують самі затребувані майданчики, а також розроблять банери.

Консалтинг та навчання

Провідні фахівці студії Goodsite-Україна проконсультують вас з питань інтернет-маркетингу і допоможуть спланувати оптимальну стратегію розвитку бізнесу в інтернеті. Центр консалтингових послуг Goodsite-Україна спеціалізується на комплексному просуванні бізнесу в інтернеті. Ми надаємо консалтингові послуги, які дозволять оперативно розробити краще рішення для розвитку вашого бізнесу за допомогою інтернету.

Дополнительные услуги:

  • Технічний аудит сайту. Ми проводимо детальний аналіз сайту на предмет відповідності його вимогам пошукових систем.
  • Послуги з покращення usability. Ми пропонуємо набір послуг з підвищення якості сайтів і поліпшенню користувальницьких інтерфейсів.
  • Послуги з копірайтингу. Ми готові написати оригінальні статті інформаційного та рекламного характеру; створюємо унікальні тексти на підставі вже існуючих зі збереженням змісту та обсягу.


Наші клієнти - це і великі міжнародні компанії і представники среднього та малого бізнесу в Україні та закордоном.

back to top

Дізнайтеся вартість просування сайту заповнивши онлайн заявку...

Приклад сайту-візитівки

 

Приклад бізнес-сайту

Бізнес-сайт зробити недорого в Києві

Наша студія

Сайти

Разробка сайтів в Києві

Створення сайтів 

Просування сайтів

Розкрутка сайтів


Просування

Вартість сайту

Контакти

Україна, Київ, вул. Куренівська,18
моб.  (096) 3-789-789
моб.  (063) 890-58-03
моб.  (066) 356-38-54
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.