Пошукове просування сайтів

Пошукова розкрутка сайтів - це виведення в ТОП видачі (на першу сторінку) пошукових систем по певних запитах. Щоб відповісти на питання "А чи потрібна мені пошукова розкрутка мого сайту" потрібно провести невеликий аналіз:

  1. Чи є ймовірність того, що Ваші товари або послуги клієнт може шукати в інтернеті? Якщо ні, то сміливо можете не читати дану статтю і закривати сторінку. Якщо ж відповідь позитивна - переходимо до другого пункту.
  2. Яке кількість потенційних клієнтів вашої компанії шукає Вас або Ваш товар в інтернеті, де і як купити товар, який Ви можете запропонувати?
  3. Наскільки вигідно знаходитися саме на перших місцях видачі пошукової системи саме по Вашому ключовому запиту?

Ні для кого не є секретом, що інтернет зараз займає одне з основних місць в роботі кожної компанії - сайт, електронна пошта, дошки оголошень, різні форуми і навіть соціальні мережі мають великий вплив на просування товару або послуги. Зараз поголовна більшість Ваших клієнтів - це користувачі всесвітньої павутини, які шукають де купити той чи інший товар саме в інтернеті. Ваша компанія займається продажем і установкою вікон? Ви виробник меблів? Займаєтеся якими або послугами для населення (СТО, хімчистка, ремонт техніки) - пошукова розкрутка сайту - це те, що дозволить помножити в десятки, сотні разів обсяг заявок від клієнтів і відповідно збільшить прибуток.

Якщо у Вас є сайт, але він не залучає нових клієнтів - значить сайт працює дарма і йому необхідна пошукова розкрутка. Згідно зі статистикою переходів - 90% припадає на сайти, які знаходяться на першій сторінці в ТОП10. З них 85% - це переходи на сайти з ТОП5. До 2-3 сторінки добираються лише тоді, коли не змогли знайти потрібний товар на перших десяти сайтах або для порівняння ціни.

Але, погодьтеся, часто ціна може і не грати вирішальної ролі якщо з клієнтом спілкується професійний продавець ... (менеджер). Тому, навіть якщо у Вас ціна на товар дещо нижче цін компаній з першої сторінки видачі пошукової системи, то це не означає, що клієнт піде саме до Вас. Інше питання - Ваш сайт входить до п'ятірки-десятки лідерів на першій сторінці Google і це дозволить Вам навіть продавати товар на багато вигідніше Ваших конкурентів ...

Ми знаємо немало прикладів, коли середня ціна товару на ринку 1000 грн., Але сайти з ТОП10 продають товар за 2500 грн. не даючи можливості клієнту піти і проаналізувати ціни з сайтів другий і нижче сторінки.

Пошукова розкрутка сайтів - невід'ємний етап у розвитку кожної компанії, бізнес якої пов'язаний або має відношення до інтернету.

Замовте пошукову розкрутку сайту в Goodsite просто заповнивши онлайн-заявку на нашому сайті. Після вивчення заявки наш менеджер підготує комерційну пропозицію.

 

Заказать раскрутку сайта

back to top

Дізнайтеся вартість просування сайту заповнивши онлайн заявку...

Приклад сайту-візитівки

 

Приклад бізнес-сайту

Бізнес-сайт зробити недорого в Києві

Наша студія

Сайти

Разробка сайтів в Києві

Створення сайтів 

Просування сайтів

Розкрутка сайтів


Просування

Вартість сайту

Контакти

Україна, Київ, вул. Куренівська,18
моб.  (096) 3-789-789
моб.  (063) 890-58-03
моб.  (066) 356-38-54
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.