SEO оптимізація сайту

seo оптимизацияSEO оптимізація сайту необхідна для просування будь-якого сайту вцілому або його окремої сторінки. Перед тим, як почати seo оптимізацію необхідно провести аналіз сайтів конкурентів за аналогічним запитом. Без аналізу конкурентів оптимізація неможлива.

При аналізі перед seo оптимізацією необхідно враховувати:

  1. Обсяг контенту (тексту) на аналізованої сторінці. Аналізується сам текст, кількість зображень, підписи зображень, також важливе значення має кількість прямих входжень просувається запиту в тексті сторінки - скільки разів і в якій частині сторінки ключова фраза зустрічається.
  2. Аналізуються основні теги сторінки - title, keywords, deckription - як складені, кількість повторень ключового запиту.
  3. Аналіз тегів форматування тексту H1-H4, а також виділення жирним шрифтом і курсивом.
  4. Аналіз кількості сайтів, що посилаються на аналізований сайт конкурента по даному запиту - яка кількість сайтів, що посилаються саме з просуваються запитом, на якому рівні вкладення знаходиться посилання, в якій частині сторінки, який анкор і як він розведений. Важлива інформація - ТИЦ сайту донора (для просування в Yandex) і PR сторінки (для Google).

Правильна і грамотная seo оптимізація - запорука успішного і максимально швидкого просування сайту в ТОП пошукової системи і навпаки - неправильна оптимізація / переоптімізацію може призвести до накладення санкцій (попадання під фільтри пошуковиків) в результаті чого найчастіше власникам сайтів доводиться навіть змінювати домен (адреса сайту) т.к. вивести з під фільтра буває на багато дорожче створення нового сайту, а часом навіть і не можливо (фільтр Google Panda).

Довірте seo оптимізацію сайту професіоналам Goodsite -Україна без ризику будь-яких банів і фільтрів пошукових систем. Крім того, оптимізація при замовленні розкрутки сайту в інтернеті - безкоштовна.

Заказать продвижение сайта

back to top

Дізнайтеся вартість просування сайту заповнивши онлайн заявку...

Приклад сайту-візитівки

 

Приклад бізнес-сайту

Бізнес-сайт зробити недорого в Києві

Наша студія

Сайти

Разробка сайтів в Києві

Створення сайтів 

Просування сайтів

Розкрутка сайтів


Просування

Вартість сайту

Контакти

Україна, Київ, вул. Куренівська,18
моб.  (096) 3-789-789
моб.  (063) 890-58-03
моб.  (066) 356-38-54
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.