Розкрутка сайтів в інтернеті

раскрутка сайтов в интернетеЩо таке  "просування сайту" і які необхідно провести роботи щоб потрапити по певному запиту на першу сторінку пошукової системи?

Тепер по порядку ... Ця стаття більше призначена і оптимізована під запит "розкрутка сайтів в інтернеті". Тобто вона написана спеціально для того, щоб по цьому запиту наш сайт був на першій сторінці Google тим самим залучаючи клієнтів на розкрутку сайту. І якщо Ви потрапили на цю сторінку саме з пошукача ввівши запит "розкрутка сайтів в інтернеті" - значить оптимізація була проведена правильно. Що саме впливає на саме просування і які етапи роботи необхідно виконати? Нижче будуть наведені пункти, які необхідно вивчити для розуміння самого процесу виведення в ТОП сайту з якого або запиту.

Розкрутка сайтів в інтернеті:

  1. Спочатку вибираємо сам пошуковий запит, по якому будемо просувати сайт.
  2. Необхідно вибрати / підібрати окрему сторінку сайту, яка найбільш підходить під цей запит. Якщо такої сторінки немає - її необхідно створити..
  3. Провести аналіз конкурентів по даному запиту - всіх десяти сайтів, які ВЖЕ знаходяться по ньому на першій сторінці. Про сам аналіз конкурентів окрема тема і окремий обсяг робіт.
  4. На підставі аналізу конкурентів провести оптимізацію сторінки свого сайту.
  5. Провести аналіз посилальної маси на сайт конкурентів (кількість посилань, тематичність ресурсів, ТИЦ і PR сторінок, рівень вкладеності і т.д.).
  6. Визначити бюджет для нарощування посилальної маси по даному запиту (визначається шляхом аналізу посилальної маси сайтів конкурентів).
  7. Провести закупівлю посилань на оптимізовану сторінку свого сайту.
  8. Регулярно проводити аналіз зростання / падіння позицій в пошуковику свого сайту по продвигаемому запитом.

Це короткий і основний список необхідних робіт по розкрутці сайтів в інтернеті. Кожен оптимізатор повинен розуміти, що не правильна оптимізація і просування може призвести до накладення санкцій (попадання під фільтр) пошукових систем в результаті чого сайт замість виходу в ТОП опуститься вниз і розкручування сайту в інтернеті буде проблематична навіть для професіонала. Але грамотна оптимізація сайту, грамотний аналіз конкурентів дозволить з мінімальним бюджетом і в короткі терміни вивести сайт в ТОП.

Заповніть заявку на нашому сайті та доручіть розкрутку сайту в інтернеті професіоналам Googsite -Україна.

back to top

Дізнайтеся вартість просування сайту заповнивши онлайн заявку...

Приклад сайту-візитівки

 

Приклад бізнес-сайту

Бізнес-сайт зробити недорого в Києві

Наша студія

Сайти

Разробка сайтів в Києві

Створення сайтів 

Просування сайтів

Розкрутка сайтів


Просування

Вартість сайту

Контакти

Україна, Київ, вул. Куренівська,18
моб.  (096) 3-789-789
моб.  (063) 890-58-03
моб.  (066) 356-38-54
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.