Розробка інтернет-порталу

Інтернет-портал - особливий вид сайту, що надає користувачеві різні інтерактивні сервіси, що працюють в рамках одного веб-сайту, такі як пошта, пошук, погода, новини, форуми, обговорення, голосування та інші.

Прийнято розрізняти різні за призначенням типи порталів: горизонтальні і вертикальні. Горизонтальними називають портали охоплюють багато різних тем. Часто такі портали виникають навколо пошукових систем (наприклад Яндекс або Mail.ru). Основний спосіб монетизації таких порталів - залучення великої кількості користувачів і перенаправлення з різних тематик і сервісів, кожен з яких може бути платним або виконувати функцію рекламного майданчика.

Вертикальними називають спеціалізовані портали з якоїсь певної тематики. Наприклад портали на будівельну тематику або автомобільні портали. Всі портали підрозділяється так само на інтернаціональні і регіональні. Крім того портали можуть бути публічними або корпоративними. При цьому корпоративні портали відрізняється орієнтацією на специфічний тип користувачів (співробітники, партнери). Хоча такі портали нерідко мають і зовнішній інтерфейс для публічного використання, він відрізняється по наданих можливостям від внутрішнього.

Дізнайтеся вартість просування сайту заповнивши онлайн заявку...

Приклад сайту-візитівки

 

Приклад бізнес-сайту

Бізнес-сайт зробити недорого в Києві

Наша студія

Сайти

Разробка сайтів в Києві

Створення сайтів 

Просування сайтів

Розкрутка сайтів


Просування

Вартість сайту

Контакти

Україна, Київ, вул. Куренівська,18
моб.  (096) 3-789-789
моб.  (063) 890-58-03
моб.  (066) 356-38-54
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.